Mūsų gaminamų žemėlapių sudėtis

1. Žemėlapio nugarinė dalis užkalama kartonu, kad žemėlapis būtų pilnai paruoštas ir turėtų estetinę išvaizdą
2. Naudojame tik natūralios lietuviškos medienos porėmius
3. Tarp medinio porėmio ir atspausdinto žemėlapio dedamas paminkštinimas, kad adatėlės lengvai laikytųsi
4. Žemėlapis spausdinamas ant NATŪRALIOS 360gr storio drobės
5. Ir paskutinis momentas, žemėlapis nulakuojamas specialiu apsauginiu UV laku

Ekologiški pigmentiniai dažai

Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais, todėl žemėlapius ant drobės drąsiai ir saugiai galite kabinti vaikų kambariuose.

Natūrali drobė

Žemėlapį spausdiname ant GALLERY ART 100% 360gr. storio drobės. Tokia pat technologija yra gaminamos paveikslų reprodukcijos.

Ilgaamžiškumas

Mūsų gaminami pasaulio žemėlapiai ant drobės Jus džiugins ne vienerius metus.Tinkamai prižiūrimi džiugins ir dešimtmečius.

Patirtis

Rinkoje esame jau 12 metų ir šiandien esame savo srities profesionalai, ekspertai galintys ne tik pagaminti aukščiausios kokybės produktą, bet pakonsultuoti ir rinkos naujokus.

Technologija

Žemėlapius gaminame iš aukščiausios kokybės drobės. Spausdiname tokia pat technologija kaip ir gaminamos aukštos kokybės paveikslų reprodukcijos. Kad užsakymai vyktų greitai ir sklandžiai naudojame Canon PRO-4000 serijos spausdintuvą.

Ekologiški dažai

Naudojame ilgaamžius pigmentinius bepkvapius ekologiškus dažus, užtikrinančius ryškias ir kokybiškas spalvas (Giclée spausdinimo technologija). Naudojant kokybiškus dažus, nereikia laukti dienos ar dviejų kol išdžius dažai.

Palyginkite žemėlapių dydžius interjere

Žemėlapiai ant sienos su smeigtukais

Gallery ART kokybės drobė

Žemėlapius gaminame iš aukščiausios kokybės drobės. Spausdiname tokia pat technologija kaip ir gaminamos aukštos kokybės paveikslų reprodukcijos. Kad užsakymai vyktų greitai ir sklandžiai naudojame Canon PRO-4000 ir Canon IPF8400 spausdintuvus.

 • Tripmaker.lt žemėlapius spausdina ant muziejinės kokybės 360gr storio, 100% natūralios drobės .
 • Naudojame ilgaamžius pigmentinius bepkvapius ekologiskus VOKIETIJOJE pagamintus dažus, užtikrinančius ryškias ir kokybiškas spalvas (Giclée spausdinimo technologija). Naudojant kokybiškus dažus, nereikia laukti dienos ar dviejų kol išdžius dažai.
 • Naudojame Suomijoje pagamintą H2O vandens pagrindu apsauginį matinį UV laką, lakas bekvapis, neskilinėjantis, lakavimas apsaugo drobės paviršių nuo subraižymo, pirštų antspaudų ir kitų teršalų, žemėlapis ant drobės netampa blizgus, tik tamsiose vietose pastebimas lengvas “satininis” blizgesys.
 • Atspausdintą žemėlapį užtempiame ant natūralaus medinio porėmio.
 • Mūsų gaminami žemėlapiai turi pakabinimo kabliukus.
 • Perkantiems žemėlapį smeigtukus dovanojame!
 • Turime didelę spausdinimo ant drobės patirtį, remiantis ilgamete patirtimi ir nuolatinių klientų atsiliepimais galime teigti, kad mūsų gaminiai yra kokybiški, ilgaamžiai, spalvos metų metus išlieka ryškios ir neišblunka net veikiamos saulės spindulių. Rinkoje esame jau 12 metų, per šiuos metus išbandėme kelių gamintojų spausdintuvus Epson, HP, CANON, skirtingų sudėčių ir storių drobes, įvairius dažus bei kitus komponentus, pačioje pradžioje klydome, taisėmės, mokėmės ir šiandien esame savo srities profesionalai, ekspertai galintys ne tik pagaminti aukščiausios kokybės produktą, bet pakonsultuoti ir rinkos naujokus Mūsų klientams kyla klausimas – kodėl mes galime pasiūlyti konkurencingas kainas rinkoje – tai yra ilgametės vadybinės patirties rezultatas, verslo ryšiai, partnerių Europoje pasitikėjimas.
 • Gamybos terminas 1-4 darbo dienos!

Žemėlapyje pateiktos svarbiausios pasaulio vietos

 • Pasaulio žemynai (Europa, Azija, Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Afrika, Australija)
 • Vandenynai
 • Jūros ir didžiausi ežerai
 • Pasaulio šalys
 • Šalių salos

Individualus dizainas pagal Jūsų interjerą

 • Žemėlapį galime sukurti pagal Jūsų norimas spalvas.
 • Žemėlapiuose ant drobės galite užrašyti norimą tekstą ar palinkėjimą!
 • Nestandartinių matmenų žemėlapiai tik pas mus. Dydžiai nuo 50 x 70 cm iki 200 x 100cm

Žemėlapių rėminimas!

 • Norime pradžiuginti, kad įsigijome rėminimo įrangą!
 • Žemėlapius ant drobės dabar galime ne tik atspausdinti, bet ir juos įrėminti.

 

Atspausdintas žemėlapis bus aptrauktas ant medinio porėmio. Drobė spausdinama specialia spausdinimo įranga, užtikrinančia labai aukštą pagrindinių spalvų ir pustonių spausdinimo kokybę. Mūsų žemėlapius ant drobės galite iškart kabinti ar papildomai priderinti jam rėmus.
Tai puikus namų ar biuro interjero akcentas, kuris neliks nepastebėtas ir džiugins tiek, kiek panorėsite patys.