Rusvas antikinio stiliaus žemėlapis ant drobės su smeigtukais DETALUS

Nuo: 55.00 

  • Spausdiname ant GALLERY ART 100% drobės.
  • Naudojame pigmentiniais ekologiškus dažus
  • NEMOKAMAI pridedame 100vnt. smeigtukų.
  • Pasaulio žemėlapiai ant drobės Jus džiugins ne vienerius metus. Tinkamai prižiūrimi džiugins ir dešimtmečius.
Išvalyti
  • Aprašymas
  • Papildoma informacija

Aprašymas

Ekologiški pigmentiniai dažai

Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais, todėl žemėlapius ant drobės drąsiai ir saugiai galite kabinti vaikų kambariuose.

Natūrali drobė

Žemėlapį spausdiname ant GALLERY ART 100% 360gr. storio drobės. Tokia pat technologija yra gaminamos paveikslų reprodukcijos.

Ilgaamžiškumas

Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais, todėl žemėlapius ant drobės drąsiai ir saugiai galite kabinti vaikų kambariuose.

Patirtis

Rinkoje esame jau 12 metų ir šiandien esame savo srities profesionalai, ekspertai galintys ne tik pagaminti aukščiausios kokybės produktą, bet pakonsultuoti ir rinkos naujokus.

Technologija

Žemėlapius gaminame iš aukščiausios kokybės drobės. Spausdiname tokia pat technologija kaip ir gaminamos aukštos kokybės paveikslų reprodukcijos. Kad užsakymai vyktų greitai ir sklandžiai naudojame Canon PRO-4000 serijos spausdintuvą.

Lakavimas

Naudojame Suomijoje pagamintą H2O vandens pagrindu apsauginį matinį UV laką, lakas bekvapis, neskilinėjantis, lakavimas apsaugo drobės paviršių nuo subraižymo, pirštų antspaudų ir kitų teršalų, žemėlapis ant drobės netampa blizgus, tik tamsiose vietose pastebimas lengvas “satininis” blizgesys.

Papildoma informacija

Pasirinkite dydį

100 x 150 cm, 50 x 70 cm, 60 x 90 cm, 70 x 100 cm, 80 x 120 cm

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
P
P.

Visų pirma, labai sunku buvo išsirinkti iš tokios gausybės, bet galiausiai rinkausi klasikinį variantą, kurį galėčiau lengviau pritaikyti. Kokybė labai gera, greitas ir saugus pristatymas. Vienas minusas, kad visi pavadinimai anglų kalba (aišku, užsakant, žinojau), nors angliškai ir suprantu, bet vaikams būtų buvę įdomiau žemėlapį nagrinėti gimtąja kalba. Labai puiki dovana mėgstantiems keliauti, nes smeigtukais galima pasižymėti aplankytas šalis. Rekomenduoju ;)

R
R.O.
Puikiai ir greitai

Puikus, grazus, stilingas zemelapis pradziugins net ir isrankiausia zmogu. Uzsakem greitai ir gavom greitai. P.S. aciu uz patarimus telefonu ir sekmes darbuose :)