Europos žemėlapis ant drobės su smeigtukais

Nuo: 50.00 

  • Spausdiname ant GALLERY ART 100% drobės.
  • Naudojame pigmentiniais ekologiškus dažus
  • NEMOKAMAI pridedame 100vnt. smeigtukų.
  • Pasaulio žemėlapiai ant drobės Jus džiugins ne vienerius metus. Tinkamai prižiūrimi džiugins ir dešimtmečius.
Išvalyti
  • Aprašymas

Aprašymas

Ekologiški pigmentiniai dažai

Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais, todėl žemėlapius ant drobės drąsiai ir saugiai galite kabinti vaikų kambariuose.

Natūrali drobė

Žemėlapį spausdiname ant GALLERY ART 100% 360gr. storio drobės. Tokia pat technologija yra gaminamos paveikslų reprodukcijos.

Ilgaamžiškumas

Spausdinama vandens pagrindo pigmentiniais aplinkai nekenksmingais dažais, todėl žemėlapius ant drobės drąsiai ir saugiai galite kabinti vaikų kambariuose.

Patirtis

Rinkoje esame jau 12 metų ir šiandien esame savo srities profesionalai, ekspertai galintys ne tik pagaminti aukščiausios kokybės produktą, bet pakonsultuoti ir rinkos naujokus.

Technologija

Žemėlapius gaminame iš aukščiausios kokybės drobės. Spausdiname tokia pat technologija kaip ir gaminamos aukštos kokybės paveikslų reprodukcijos. Kad užsakymai vyktų greitai ir sklandžiai naudojame Canon PRO-4000 serijos spausdintuvą.

Lakavimas

Naudojame Suomijoje pagamintą H2O vandens pagrindu apsauginį matinį UV laką, lakas bekvapis, neskilinėjantis, lakavimas apsaugo drobės paviršių nuo subraižymo, pirštų antspaudų ir kitų teršalų, žemėlapis ant drobės netampa blizgus, tik tamsiose vietose pastebimas lengvas “satininis” blizgesys.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
a
alma
Super!

Ačiū už labai greitą pagaminimą ir pristatymą. Puikus aptarnavimas ir kokybė!

V
Vaida P.

Pirmiausia apsidžiaugiau tokiu greitu pristatymu, antra - žemėlapis tikrai dailiai supakuotas ir apsaugotas nuo nelaimių pristatinėjant. Spalvos gyvos ir padengimas laku jas tik dar labiau sustiprina, džiaugiamės tėveliams išrinkę šį puiku žemėlapį, o jie džiaugsis taip jau netrukus :-) Tik pačios geriausios rekomendacijos, čia tikrai yra kokybės ir kainos santykis :-)

L
Laura R.
Puiku

Labai greitas, kokybiškas darbas, paprasta susisiekti ir susitarti. Rekomenduoju